Новини нашого магазину

22.04.2024
Суміші для електронних сигарет мають велику різноманітність смаків і складів. Традиційно до складу рідини для паріння входить 4 базових компоненти: пропіленгліколь (PG); рослинний натуральний гліцерин (VG); вода; нікотин з ароматизаторами. Але кільк..
22.04.2024
Автор статтіАндрій ФілоненкоЕксперт та консультант вейп шопу cloudyЩодня спостерігається швидке зростання попиту на електронки та зниження популярності звичайних сигарет. Це спричинено тим, що одноразові більш безпечні та вигідні. Але, як і будь-які електронні прилади, вейпи не зах..
22.04.2024
Куріння є шкідливою звичкою багатьох людей, з якою вони проживають більшу частину свого життя. Незважаючи на шкідливість куріння, воно часто допомагає впоратися зі стресом і підвищеною нервозністю. Продукти горіння небезпечні для здоров'я, а щоденна потреба купувати нову пачку сига..
21.04.2024
Попит на Pod-системи стрімко збільшується, оскільки багато користувачів вважають вейпи безпечнішими для здоров'я, ніж звичайні сигарети. Маркетингові дослідження (від компанії MordorIntelligence) прогнозують, що до 2029 року затребуваність вейпів зросте на 13,39%.Важливий фактор, щ..
20.04.2024
Якщо ви придбали вейп, то насамперед рекомендуємо розібратися з особливостями його експлуатації. Особливу увагу варто приділити чищенню і заміні комплектуючих - від цього залежить термін служби приладу в цілому. Пропонуємо розглянути, як часто потрібно міняти випарник і чому на це ..
12.04.2024
Pod-системи стають дедалі популярнішими серед любителів вейпінгу завдяки своїй компактності, зручності використання та можливості швидкої заміни рідини. Однак, вибір найкращої рідини для ПОДів може бути непростим завданням через відмінності в концентрації нікотину, смаках і основі ..
12.04.2024
Рідини на сольовому нікотині стали популярним вибором серед любителів vaping-a. Завдяки швидкому поглинанню організмом, забезпечують ефективне задоволення від куріння.Що таке сольова рідина?Сольовий нікотин використовується в електронних випарниках (вейпах) для отримання нікотиново..
11.04.2024
Одноразові сигарети набирають популярності у любителів куріння, які не отримують задоволення від класичних тютюнових виробів. Завдяки компактності та зручності використання, пропонують простий спосіб насолодитися ароматом і смаком у будь-якому місці, навіть у закритому приміщенні.Н..
11.04.2024
Pod-системи стали популярним вибором серед електронних сигарет, завдяки своїй компактності, зручності використання та можливості подачі сольових рідин. Однак щобнасолоджуватися своїм пристроєм і отримувати максимальне задоволення від паріння, важливо знати, яку рідину заливати в Po..
10.04.2024
Pod-системи стали одним із найпопулярніших способів паріння за допомогою Pod-систем. Однак, як і в будь-якому пристрої, важливо знати, як часто потрібно міняти картридж у Pod-системі, щоб підтримувати якість паріння і задоволення від використання.Навіщо в POD-системі потрібен картр..
з 1 по 10 із 208 (всього 21 сторінок)