Чому одноразова сигарета не тягнеться?

Щодня спостерігається швидке зростання попиту на електронки та зниження популярності звичайних сигарет. Це спричинено тим, що одноразові більш безпечні та вигідні. Але, як і будь-які електронні прилади, вейпи не захищені від поломок і збоїв у роботі. У процесі експлуатації електронок користувачі часто стикаються з питанням, що робити, якщо не тягнеться одноразка і чому може виникати ця проблема. Якщо вас теж цікавить це питання - читайте нашу статтю, в якій ми розповімо про всі тонкощі проблеми.

Чому одноразка не тягнеться: основні проблеми та причини

Існує велика кількість причин, чому одноразка не тягнеться, але основними з них є такі:

 • акумулятор прийшов у несправність і потребує заміни;
 • батарея розрядилася;
 • вихід з ладу випарника;
 • відсутність рідини в картриджі;
 • вентиляційні отвори перекриті або забиті сміттям/забрудненнями.

Щоб забезпечити безперебійну роботу приладу важливо знати, чому не тягнеться одноразова і як можна усунути проблему. Нижче ми опишемо кілька основних ознак і причин несправності.

Чому нова одноразка не тягнеться

Ви придбали електронну сигарету, але нова одноразка не тягнеться і не реагує? Існує кілька причин непрацездатності нової електронної сигарети:

 • заводський брак;
 • одноразова сигарета придбана в ненадійному магазині, була використана, розкрита або перезаправлена;
 • електронку було виготовлено понад 24 місяці тому, через що розрядився акумулятор або повністю випарувалася рідина;
 • недотримання правил зберігання електронної сигарети, наприклад, різкі перепади температури.

Незважаючи на причину, чому нова одноразка не тягнеться, враховуйте, що ці пристрої не підлягають ремонту. Якщо у вас зберігся чек про придбання нової електронної сигарети, то можна спробувати замінити прилад.

Одноразова сигарета погано тягнеться

Іноді бувають ситуації, коли одноразова електронна сигарета парить, але зробити затяжку складно. Існує кілька причин, чому одноразка важко тягнеться:

 1. Низький заряд акумулятора. Це найпоширеніша причина того, що одноразка погано тягнеться. Батарея не може давати достатньо струмів для нагрівання випарника і рідина повільно перетворюється на пару.
 2. Закінчується рідина. Якщо рідини в картриджі залишилося мало, то паріння не буде комфортним, як раніше.
 3. Забилися повітропроводи. Для стабільної роботи пристрою необхідно регулярно виконувати очищення вентиляційних отворів від пилу і бруду. Забиті повітроводи не дозволяють створити необхідний рівень тяги всередині електронки.

Точно дізнатися чому одноразка погано тягнеться можна тільки відкривши пристрій і подивившись на стан його внутрішніх комплектуючих.

Одноразка не тягнеться і не блимає

Якщо на одноразовій електронній сигареті не світиться лампочка, але сам прилад добре тягнеться, то можливо, з ладу вийшов тільки індикатор. Але що робити, якщо одноразка не тягнеться і не блимає? Для початку рекомендуємо розібратися з можливими причинами проблеми:

 • повністю розрядився акумулятор;
 • у ємності відсутня рідина;
 • електронка несправна через заводський брак, неправильну експлуатацію, різкі температурні перепади, проблеми з електронною системою або потрапляння всередину рідини.

Якщо одноразова сигарета не подає ознак життя, то єдиний вихід - купити новий пристрій.

Одноразка блимає і не тягнеться

Більшість одноразових електронних сигарет має примітивну конструкцію без кнопок, але індикатором обладнують багато моделей. Світлодіодний індикатор необхідний для вказівки на ступінь затяжки і проблеми в роботі пристрою. Поширене запитання користувачів - що робити, якщо одноразка не тягнеться, але блимає. Існує кілька причин неможливості зробити затяжку при миготливій лампочці:

 1. Якщо одноразка блимає безперервно і часто - можливо прилад перегрівся. При сильних затяжках або зберіганні пристрою на сонці можливий надмірний перегрів вейпа.
 2. Якщо кожні кілька секунд одноразка блимає і не тягнеться, то можливо розряджена батарея або в приладі закінчилася рідина для паріння.
 3. Часте миготіння одноразової електронної сигарети може вказувати на несправність електроніки.

Що робити, якщо одноразка не тягнеться (погано тягнеться)


Купуючи електронну сигарету, важливо знати, що робити, якщо одноразка не тягнеться, але горить або не вмикається. Існує кілька стандартних дій, які потрібно зробити при виникненні проблем з парінням:

 1. Переконайтеся, що картридж з рідиною встановлений правильно і має щільний контакт з акумулятором.
 2. Перевірте вентиляційні отвори та внутрішню частину приладу. За наявності забруднень очистіть пристрій.
 3. Переконайтеся, що в ємності достатньо рідини для ширяння і долийте ще за потреби.
 4. Спробуйте зарядити одноразову електронну сигарету і повторно почніть паріння.

Якщо виконання описаних дій не допомогло вирішити проблему - рекомендуємо придбати нову одноразку.

Висновки

Ми вже розібралися, що робити, якщо одноразка не тягнеться, але світиться або зовсім не подає ознак життя. Якщо наші рекомендації не допомогли усунути проблему - оптимальним рішенням буде купівля нового приладу. Купіть одноразові електронні сигарети в інтернет-магазині Cloudy і отримайте якісний прилад для паріння найближчим часом

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре