ТОП причин чому Pod не тягнеться і способи їх вирішення


Попит на Pod-системи стрімко збільшується, оскільки багато користувачів вважають вейпи безпечнішими для здоров'я, ніж звичайні сигарети. Маркетингові дослідження (від компанії MordorIntelligence) прогнозують, що до 2029 року затребуваність вейпів зросте на 13,39%.

Важливий фактор, що впливає на популярність приладів - їхній термін служби. Багатьох користувачів лякає складний догляд за приладами і потреба регулярної заміни деталей. Часте запитання споживачів - що робити, якщо Pod погано тягнеться і чому це трапляється. Пропонуємо розглянути детально основні ознаки та причини проблем з парінням.


Чому не тягнеться Pod: найчастіші проблеми та їхні причини

Перш ніж розібратися, чому ПОД не тягнеться (погано тягнеться), пропонуємо розглянути будову електронної сигарети та її основні елементи. Існує 3 основні чинники, які впливають на створення пари:

 1. Акумулятор. Є основним компонентом POD-систем і забезпечує можливість роботи пристрою.
 2. Атомайзер. Ця деталь включає випарну камеру і нагрівальні прилади (спіраль, змінні випаровувачі).
 3. Рідина. Рідина для паріння заливається в картридж, з неї виробляється пара в процесі нагрівання сигарети.

Якщо ПОД система не тягнеться, то причина може бути прихована в одному з цих факторів. Пропонуємо розглянути кілька найчастіших ситуацій, коли не тягнеться вейп і причини виникнення кожної з проблем.

Pod бачить картридж, але не тягнеться

Одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються користувачі, коли система бачить картридж, але тяги немає. Насамперед ми рекомендуємо перевірити, чи правильно встановлено ємність із рідиною. Для цього необхідно підштовхнути картридж всередину приладу до клацання і щільно зафіксувати його магнітами. Враховуйте, що сильний тиск може пошкодити комплектуючу - краще плавно встановити її в потрібному місці. Причинами проблеми, що розглядається, можуть бути такі чинники:

 • висока або низька щільність паперу;
 • низькоякісний папір;
 • запилення або зношеність ролика захоплення;
 • потрапляння сміття всередину приладу.

У цьому разі існує кілька варіантів, що робити, якщо вейп не тягнеться. Насамперед потрібно розібрати прилад і переконатися у відсутності сміття. Якщо проблема не усунена - варто встановити новий випарник.

Pod блимає і не тягнеться

Якщо ПОД погано тягнеться і блимає червона лампочка на приладі, то існує кілька найпоширеніших причин цієї проблеми:

 1. Розряджена батарея. Рекомендуємо перевірити рівень акумулятора і спробувати зарядити прилад.
 2. Поганий контакт. Варто перевірити, наскільки правильно встановлено картридж. Якщо він погано стикається з клемами батареї - це може бути ще однією причиною, чому Pod погано тягнеться.
 3. Поломка ємності для рідини. Якщо червона лампочка продовжує блимати - можлива причина того, що вейп погано тягнеться, полягає в несправності картриджа. Замініть ємність для рідини та перевірте, чи виправить це проблему.

Pod-система не сприймає картридж

Досить часта причина того, що вейп не тягнеться - pod-система не сприймає картридж. У цьому разі рекомендовано зняти ємність для рідини і встановити її всередину приладу до клацання. Картридж може бути непридатним до використання через окислення клем. Щоб усунути проблему, потрібно видалити забруднення з поверхні контактів і повторно встановити ємність.

Pod-система не тягнеться і плюється

Ще одна з найпоширеніших ситуацій - коли Pod не тягнеться, за якої рідина може потрапляти до рота або виливатися з приладу. Причинами цієї проблеми може бути:

 • несправність випарної системи;
 • невелика кількість вати через що рідина не встигає вбиратися;
 • надмірний обсяг залитої рідини.

При виникненні цієї проблеми рекомендовано розібрати прилад, ретельно очистити від забруднень і спробувати використовувати менше рідини. Якщо як і раніше Pod не парить і продовжує плюватися - краще замінити випарник.

Що робити, якщо Pod не тягнеться або погано тягнеться

Якщо погано тягнеться Pod - це не означає, що прилад повністю став непридатним. Не поспішайте відразу купувати нову електронну сигарету, виконайте низку дій:

 • переконайтеся, що випарна система встановлена правильно і має контакт з акумулятором;
 • перевірте заряд акумулятора і спробуйте підзарядити пристрій;
 • переконайтеся у відсутності забруднень усередині приладу та на вентиляційних отворах;
 • перевірте цілісність випарника, за потреби виконайте заміну деталі.  Ч
  и можна і як уникнути проблем

  У багатьох випадках причиною того, чому ПОД система не тягнеться є неправильне поводження з електронною сигаретою. Рекомендовано дотримуватися простих правил експлуатації, щоб уникнути поломки пристрою:

  1. Намагайтеся не використовувати електронну сигарету постійно на максимальній потужності. Це може призвести до перегріву.
  2. Ретельно очищайте всі елементи приладу - забруднення є однією з найпоширеніших причин, чому електронка не тягнеться.
  3. Своєчасно заряджайте пристрій і намагайтеся не допускати повної розрядки, щоб скоротити знос батареї.
  4. Рекомендовано використовувати якісні рідини від одного бренду. Використання неякісної рідини часто призводить до того, що вейп погано тягнеться через нагар всередині POD-системи.

  Своєчасне очищення приладу і дотримання простих рекомендацій для паріння забезпечують тривалий термін служби електронної сигарети.

  Висновки

  Багато користувачів електронних сигарет стикаються з питанням, що робити, якщо ПОД не парить або пар погано тягнеться. Насамперед потрібно дотримуватися правил експлуатації та уважно стежити за станом приладу. У нашому інтернет-магазині Cloudy є велике розмаїття ПОД-систем і випарників до них. У нас ви можете купити все необхідне для електронної сигарети.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре