Типи та особливості одноразок

Куріння є шкідливою звичкою багатьох людей, з якою вони проживають більшу частину свого життя. Незважаючи на шкідливість куріння, воно часто допомагає впоратися зі стресом і підвищеною нервозністю. Продукти горіння небезпечні для здоров'я, а щоденна потреба купувати нову пачку сигарет багатьох стомлює. Якщо ви шукаєте рішення цих проблем - рекомендуємо звернути увагу на одноразки.

Що таке одноразка

Одноразка - це спрощена назва одноразових електронних сигарет або вейпів, невеликих монолітних пристроїв для паріння. Головною особливістю такої підсистеми є обмежений ресурс батареї - його вистачає на один цикл експлуатації і повторно зарядити акумулятор неможливо. Одноразові сигарети набули популярності через простоту використання і широкий асортимент.

Який принцип роботи одноразки

Для початку розглянемо, як працює одноразка і в чому полягають її основні особливості. Основа приладу виконана з пластику і трохи нагадує запальничку. Спеціальні вбудовані датчики реагують на зміни тиску всередині приладу, коли користувач робить затяжку. Далі інформація надходить до плати й акумулятор починає нагрівати спіраль випарної системи та гніт. Через підвищення температури жижа в картриджі починає перетворюватися на пару, яку і вдихає користувач.

Основною перевагою того, як працює одноразовий вейп, є простота і відсутність складної системи. На ринку вейпінгу саме одноразові сигарети вважаються одними з найпростіших за конструкцією.

Що всередині одноразки

Одноразові поди - це електронні пристрої, що мають монолітний корпус із пластику або металу. У внутрішній частині підсистеми знаходяться такі елементи:

 1. Акумулятор. Батарея необхідна для можливості запуску пристрою. Потужність акумуляторів може бути різною - кожен виробник пропонує сигарети з унікальними характеристиками. Зазвичай ємність батареї становить від 400 до 1500 мАг.
 2. Картридж. Являє собою ємність із рідиною. Чим більший об'єм картриджа, тим більше тяг ви зможете зробити.
 3. Випарна система. Це основа того, що всередині одноразки, адже система випаровування забезпечує перетворення рідини на пару. Система включає в себе нагрівальний елемент у вигляді спіралі і гніт (зазвичай це вата).
 4. Датчик тяги. Необхідний для вловлювання зміни тиску в приладі та передачі сигналу в електронну систему.
 5. Індикатор. Виробники одноразових сигарет встановлюють світлодіодні лампочки на корпусі для сигналу про рівень заряду акумулятора або кількість рідини, що залишилася для паріння.

З чого складається одноразка також залежить від виробника, адже конструкція товарів IQOS, Elf Bar, VAAL та інших виробників може відрізнятися. Замовляйте pod-системи в нашому інтернет-магазині Cloudy від відомих брендів, адже ми пропонуємо тільки якісні товари.

Основні характеристики та властивості одноразових електронних сигарет

Одноразка - це компактний пристрій, призначений для паріння рідин з різними смаками. Вага виробу може варіюватися в межах 10-80 г і залежить від обсягу рідини, ємності акумулятора. У внутрішній частині приладу знаходиться акумулятор, електроніка, а також парогенератор. Одна така сигарета дає змогу зробити від 500 до 3000 тяг - кожен прилад має унікальні характеристики.

Як користуватися одноразкою

Перш ніж замовити одноразові POD-системи, багато хто стикається з питанням, як працюють одноразки і як правильно їх використовувати. На одному кінці приладу знаходиться мундштук для зручного куріння. Його необхідно обхопити губами, після чого глибоко втягнути в себе повітря. Фактично, процес практично ідентичний з курінням звичайної сигарети і не вимагає особливих знань. Але існує кілька базових рекомендацій, яких краще дотримуватися під час експлуатації:

 • прямі сонячні промені та надмірне нагрівання можуть погіршити якість рідини, тому зберігати прилади краще в темному місці та подалі від джерел тепла;
 • під час використання не можна закривати вентиляційні отвори;
 • непридатну до використання електронку потрібно здати до спеціальних приймальних пунктів або викинути в баки для літій-іонних відходів.

Розуміючи, як влаштована одноразка і що всі її процеси автоматизовані, ви легко зможете правильно її використовувати.

Види одноразових електронних сигарет

Якщо ви вирішили придбати одноразові POD-системи, то необхідно врахувати види приладів. Товари поділяються на види залежно від кількох основних критеріїв:

 • за максимальною кількістю затяжок;
 • за смаком;
 • за кількістю нікотину в складі рідини.

Також вейпи відрізняються за дизайном, але це ніяк не впливає на функціонал. Ми розповімо все про одноразові вейпи, їхні основні типи та особливості підбору оптимальної моделі.

Які є одноразки за кількістю тяг

Під час вибору обов'язково враховуйте номінальну кількість затяжок, зазначену виробником. Існує кілька категорій на скільки тяг бувають одноразки:

 • електронки до 800 затяжок - такі моделі не дуже популярні, хоча вони оптимально підійдуть новачкам;
 • одноразки на 800 тяг - вироби на 800-1500 тяг вважаються найпоширенішими, оскільки мають оптимальне співвідношення терміну служби, розмірів і вартості;
 • одноразки на 1500 затяжок і більше - підходять для людей, які багато курять, але такі моделі досить габаритні.

Враховуйте, що виробники по різному розраховують номінальну кількість тяг. Тому електронок з однаковою заявленою кількістю затяжок може вистачати на різний час. Ми рекомендуємо також орієнтуватися на обсяг рідини в картриджі:

 • міні (1-3 мл);
 • середні (3-8 мл);
 • великі (від 8 мл).

Вага великих одноразових електронних сигарет може досягати 80 г, тоді як міні-вейпи важать до 20 г.

Види смаків одноразових сигарет

Під час вибору особливого значення залежить смак рідини, яка знаходиться в картриджі. Усі смаки можна розділити на кілька основних груп:

 1. Фруктові. Це можуть бути одноразові полуниця, банан, персик, манго, яблуко тощо.
 2. Тютюнові. Можуть бути у вигляді чистого тютюну або з додаванням різних ноток (фруктові, горіхові).
 3. Зі смаком продукту/напою. Сучасні виробники пропонують експериментальні смаки: вершки, кола, карамель, чізкейк, шоколад тощо.
 4. Ментол. Якщо вам хочеться свіжості - м'ятний смак підійде ідеально. Може бути як основним, так і додатковим.
 5. Мультивкус. Мають перемикач, що дає змогу насолодитися кількома смаками одночасно.

Також електронки поділяють на концентровані та м'які (без цукру) залежно від насиченості смаку. POD-системи користуються попитом через велике смакове розмаїття, адже вони дають змогу поекспериментувати.

Види одноразових електронних сигарет за вмістом нікотину

В одноразових сигаретах може бути різний вміст нікотину, а в деяких рідинах він відсутній. Цей критерій важливий для людей, які переходять на вейпи зі звичайних сигарет. Відразу краще придбати невелику модель із середнім вмістом нікотину (1,5-3%). Якщо цього буде недостатньо - рекомендуємо придбати підсистеми з великою кількістю нікотину (5%).

Кому підійде одноразовий вейп

Одноразові електронні POD-системи називають найкращим вибором для новачків у вейпінгу. Вони мають порівняно невисоку вартість і дають можливість спробувати, чи подобаються вам прилади на сольовому нікотині. Також одноразки підходять для тих, хто хоче кинути палити з кількох причин:

 • не потрібно розбиратися в інтерфейсі;
 • після закінчення паріння прилад можна просто викинути;
 • після використання потрібно знову купувати новий пристрій, що дає мотивацію швидше кинути палити.

Вейпи-одноразки часто використовують навіть парильники з досвідом, оскільки багатьох приваблює вартість приладів і їхні компактні розміри.

Плюси та мінуси одноразових вейпів

Думки про одноразові вейпи розходяться, тому ми пропонуємо розглянути плюси і мінуси одноразки. Популярність підсистем викликана такими їхніми перевагами:

 1. Компактні розміри. Більшість моделей легко поміщається в кишені, тому їх зручно брати з собою.
 2. Простота використання. Розглядаючи, як виглядають одноразові системи, зрозуміло, що їхня конструкція дуже проста, а кнопки управління відсутні. Користувачам не потрібно розбиратися з функціоналом, адже всі процеси автоматизовані. Також одноразові системи не потребують чищення, заміни комплектуючих та іншого обслуговування.
 3. Велике розмаїття смаків. Любителі поекспериментувати зі смаками паріння однозначно виберуть одноразові системи, які налічують десятки різноманітних видів.
 4. Відсутність сеансів. В одноразових електронних сигаретах немає такого поняття, як сеанс. Вони дозволяють парити безперервно до закінчення ресурсу приладу.

Також рекомендуємо розглянути мінуси одноразових електронних сигарет перед покупкою:

 1. Погане співвідношення ціна-термін служби. У середньому вартість одноразки становить від 150 до 300 грн - і це відносно небагато. Але, з урахуванням того, на скільки днів вистачає одноразової одноразової сигарети, ця покупка не виглядає настільки вигідною.
 2. Неможливість заміни картриджа. Вейпи такого типу розраховані на один цикл, тому не передбачають можливість заміни картриджа. Якщо ви любите експериментувати зі смаками - цей варіант не для вас. Також смакові властивості можуть слабшати в міру використання.
 3. Шкода екології. При неправильній експлуатації продукція може нашкодити навколишньому середовищу.

Незважаючи на деякі мінуси одноразових, вони ідеально підійдуть для тих, хто тільки починає знайомитися з підсистемами.

Висновки

Ми розібралися, що таке одноразка, як вона працює і чому користується попитом серед курців. Якщо ви не знаєте, чи підійдуть вам підсистеми з сольовим нікотином, хочете спробувати кинути палити або вирішили випробувати різні смаки вейпів - одноразки однозначно ваш вибір. Замовляйте одноразові електронні сигарети в нашому інтернет-магазині і насолодіться всіма перевагами паріння.Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре